KURUMSAL  Sayfalar
İletişim Bilgileri:
Bize ulaşın
659/8 Sok. No:27 Şirinyer/İZMİR
Şirinyer/İzmir/Türkiye
Tel.: 0532 295 92 31
Fax.: ——
Hakkımızda
Kurumsal

Kuruluş anından itibaren %100 kalite ilkesini hedefleyen kurumumuz, Türkiye kuaför salonlarını renklendirirken, farklı tasarım seçenekleriyle kuaför salon mobilyası sektörüne ışık tutmaya devam ediyor. Profesyonel kadrosu ile çağın gelişim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden kurumumuz, kuaför salonlarından dünyanın bugününü yaşatmaktadır.
 
Yılların birikimi, güçlü altyapısı ve tam hizmet anlayışı ile Türkiye nin tartışmasız en doğru ve en güvenilir adresidir.
 
Yenilikte öncü vizyonu, kalitede tartışmasız üstünlüğü ile Türkiye de özel ve çok önemli yere sahiptir. Bu özellik onun hizmette kusur, başarıda sınır kalitede rakip tanımayan idealizminden kaynaklanmaktadır.
 
Geniş ve seçkin bir müşteri profil ine hitap eden firmamız, güzel ülkemizin her köşesindeki berber ve kuaför salonlarını zarif tasarım eşsiz güzelliği ve üstün kalitesiyle süslemektedir.
 
Gücünü, hizmet aşkını ve yüksek motivasyon unu sadece müşterilerinin takdir, talep ilgi ve beğenilerinden alan firmamız uluslar arası arenada da yerini en ön saflarda almaktadır.